Упаковка

Кому как живется в этом сложном мире
Инвестор
Участник

Упаковка

Сообщение Инвестор » Ср окт 10, 2018 9:46 am

Привіт, дівчата та хлопці. Виникла проблема з упаковкою одягу, який я продаю в інтернет магазині. Хочеться чогось естетичного, а не звичайний пакет – це дуже непрезентабельно виглядає. Буду рада, якщо ви поділитися зі мною контактами інтернет магазину, до якого можна буде звернутися з цим питанням.

Пушинка
Участник

Re: Упаковка

Сообщение Пушинка » Ср окт 10, 2018 2:02 pm

Инвестор писал(а):Привіт, дівчата та хлопці. Виникла проблема з упаковкою одягу, який я продаю в інтернет магазині. Хочеться чогось естетичного, а не звичайний пакет – це дуже непрезентабельно виглядає. Буду рада, якщо ви поділитися зі мною контактами інтернет магазину, до якого можна буде звернутися з цим питанням.

Доброго дня. У мене є в арсеналі дуже добрий інтернет магазин, з акціями, спеціальними пропозиціями і різноманітними бонусами для клієнтів. Ось наприклад вам потрібно замовити коробки маленькі чи великі, а таких не має у каталозі. Є можливість завжди знайти альтернативний варіант дуже добрий – замовити напряму. Купити картонні коробки у Києві можна тут https://pack.ua/kartonnyye-korobki-v-nalichii/ і ви обов’язково повинні продивитися увесь розділ, щоб зрозуміти у якому напрямку треба далі йти – це дуже важливо нічого не пропустити.

Вернуться в СНГовия